Ana Sayfa Manşet, Yaşam 15 Mayıs 2023 9 Görüntüleme

Anneler Günü’ne Özel Yetiştirdiği Kadife Çiçekleri, Sahiplerine Ulaştırıldı

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde yine anneleri sevindirdi.
Toroslar Belediyesinin Park ve Bahçeler Müdürlüğü serasında özenle yetiştirilen rengârenk kadife çiçekler, ilçenin dört bir yanında annelere ve anne adaylarına hediye edildi. Çiçeklerini alan anneler ise bu özel günde kendilerini unutmayan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a teşekkür etti.

“HAKLARINI HİÇBİR ZAMAN ÖDEYEMEYİZ”
“Cennet anaların ayakları altındadır” hadisine atıfta bulunan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise; “Evladını, sevgisi, merhameti ve fedakârlığıyla narin bir çiçek gibi büyüten annelerimizdir. Toroslar Belediyesi olarak her yıl seramızda özenle yetiştirdiğimiz kadife çiçeklerimizi bu yıl da annelerimize ulaştırarak, minnettarlığımızı ifade ettik. Haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annelerimiz, bizim için sadece bir gün değil yaşamımız boyunca en değerli varlıklarımızdır. Başımızın tacı annelerimize sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Osgaka.com