Ana Sayfa Siyaset 13 Mayıs 2023 15 Görüntüleme

Mersin Ak parti Millet vekili Adayı Kıratlı, “Türkiye İçin Bir Dönüm Noktası Olacak”

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Ali Kıratlı; “Yarın yapılacak seçimler, Türkiye için bir dönüm noktası olacak. Bu seçimlerde ya kalkınmadan, ilerlemeden, refahtan, üretimden, gelişimden birlik ve beraberlikten, vatandan, bayraktan, hep birlikte Türkiye olmaktan yana olacağız ya da gerilemeden, siyasi kavgalardan, çıkar ilişkilerinden, tavizlerden, kaostan, teslimiyetten ve bölünmeden yana olacağız” dedi.
Yarın yapılacak seçimler öncesi bir mesaj yayımlayan 28. Dönem AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Ali Kıratlı; seçimlerin, Türkiye açısından bir dönüm noktası olacağının altını çizerek, ‘Olmak ya da olmamak’ seçimleri olarak yorumladı.
Kıratlı, mesajında şunları kaydetti:
“Adaylığım açıklandıktan hemen sonra seçim çalışmalarımıza başladık. Gittiğimiz yerlerin, sıktığımız ellerin, sarıldığımız vatandaşımızın sayısını hatırlamıyorum. Bazen üşüdük, bazen terledik, bazen çok yorulduk ama hemşehrilerimizin bize karşı olan sevgi gösterileri, yağmur, çamur demeden caddeleri, sokakları, kahvehaneleri, meydanları doldurarak büyük teveccüh göstermeleri, bize her zaman güç verdi. O yüzden en baştan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bir teşekkür de seçim çalışmalarım boyunca bana destek olan, arayan, soran, yanımda benimle gece gündüz, bıkmadan, yorulmadan destek veren dostlarıma da teşekkür ediyorum.
“DAHA GÜÇLÜ DESTEK BEKLİYORUM”
Ben inanıyorum ki Türk’üyle, Kürt’üyle, Alevi’siyle, Çerkez’iyle Mersin’imiz gururla ‘Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ demeye devam edecek. Bugüne kadar hep Cumhurbaşkanı’mızın yanında olan siz değerli Mersinli hemşehrilerimden 14 Mayıs’ta çok daha güçlü bir destek bekliyorum.
“BU SEÇİMLER OLMAKLA OLMAMAK SEÇİMLERİ”
Şunu herkesin çok iyi idrak etmesi gerekir ki 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler, Türkiye için bir dönüm noktası olacak. Bu seçimlerde ya kalkınmadan, ilerlemeden, refahtan, üretimden, gelişimden birlik ve beraberlikten, vatandan, bayraktan, hep birlikte Türkiye olmaktan yana olacağız. Ya da gerilemeden, siyasi kavgalardan, çıkar ilişkilerinden, tavizlerden, kaostan, teslimiyetten ve bölünmeden yana olacağız. O yüzden öncelikle siyasi görüşü farklı olanlara sesleniyorum; daha önceki seçimlerde partinize oy vermiş olabilirsiniz. Bu seçimlerde de siyasi görüşünüz doğrultusunda oy kullanacaksınızdır ama bu seçimler, particiliğin bir kenara bırakılması seçimleri. Bu seçimler, Cumhurbaşkanını seçecek olmaktan öte; yukarıda saydığım sebeplerden ötürü, olmakla olmamak seçimleridir.

“KESİNLİKLE PROVOKASYONA GELMEYECEĞİZ”
…Ve tüm hemşehrilerime sesleniyorum: Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da mesajında belirttiği gibi, kesinlikle provokasyona gelmeyeceğiz. Sabırlı olacağız, soğukkanlı davranacağız. Sandıktan umudunu kesenlerin bizi kışkırtmasına izin vermeyeceğiz. Tüm sandıklarımıza sıkı sıkıya sarılacağız. Fitne tacirlerine, aramıza nifak tohumları ekmeye çalışanlara inat kardeşliğimize sahip çıkacağız. Bir olacağız. İri olacağız. Diri olacağız. Kardeş olacağız. Hep birlikte Türkiye olacağız!”

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Osgaka.com