Yenişehir’e kadın eli değecek

Yenişehir’e kadın eli değecek

CHP’den Yenişehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Göher Şahin, gittiği her yerde yoğun ilgi ile karşılanıyor.

‘Kadın varsa hayat var!’ sloganıyla kolları sıvayan Yenişehir’in sevilen yüzü Göher Şahin’e vatandaşlar tarafından gösterilen sevgi ve büyük destek dikkat çekiyor.

Yenişehir’i artık kadın bir belediye başkanının yönetmesi gerektiğini vurgulayan vatandaşlar, bu konuda en doğru ismin Göher Şahin olacağını kaydederek, “Yenişehir’e kadın eli değecek. Bu da bizi çok mutlu edecek” sözleriyle Göher Şahin’in Yenişehir Belediye Başkan Adayı için en doğru seçim olacağını belirttiler.

Yenişehir Belediye Başkanlığına aday adaylığı geniş yankı uyandıran Göher Şahin, şimdiden sahada yaptığı çalışmalar ve ürettiği projeler ile de alkış topluyor.

Mersin Belediye Başkanı seçilerek Türkiye’nin ilk kadın belediye başkanı olan Müfide İlhan’dan 75 yıl sonra Mersin’e yeniden bir kadın belediye başkanı olmanın onurunu yaşamak istediğini belirten Şahin, “Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır şiarıyla 34 yıllık belediyecilik deneyim, birikim ve tecrübelerimi kadın dokunuşuyla kente yansıtmak amacındayım. Yeni nesil Halkçı Belediyecilik anlayışı ile yoksulluk ve çaresizlik yerine insana dokunan, sorun çözmeye odaklı, üreterek mutlu olan, sosyal donatılarıyla, ekonomik alt yapısıyla, kültür ve sanatı önceleyen çağdaş bir Yenişehir yaratmak arzusundayım” dedi.

CHP Yenişehir Belediye Başkan Aday Adayı Göher Şahin evli ve bir çocuk annesi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Osgaka.com